ludzie, biiuro

Jeśli właśnie tworzysz swoją pierwszą stronę i masz problemy z utworzeniem szablonu w html lub po prostu nie wiesz od czego zacząć możesz po prostu wykorzystać system cms do zarządzania treścią na www. Wybór jest bardzo szeroki a najpopularniejsze z nich są jommla i mambo, większość serwisów oferujących hosting darmowy lub nawet płatny daje możliwość instalacji cmsa z panelu administratora dzięki czemu stworzenie strony cms jest jeszcze prostsze.

W przypadku gdy mamy możliwość instalacji systemu z panelu serwisu wystarczy wybrać odpowiednią wersję z listy i postępować zgodnie ze wskazówkami, nieco trudniej jest w przypadku instalacji z zewnątrz ale wówczas główna trudność polega na zalogowaniu się na konto ftp i wrzuceniu ściągniętych wcześniej plików, wówczas aby zainstalować dobry system cms (strony cms), wystarczy otworzyć stronę główną i postępować zgodnie ze wskazówkami podobnie jak w przypadku instalacji z panelu administracyjnego.

Strony cms mają

tę zaletę że możemy zarządzać całą treścią z pozycji panelu administracyjnego naszego serwisu bez potrzeby modyfikacji plików, ponadto mamy od razu funkcje takie jak logowanie użytkowników i zarządzanie niemi. Zobacz też: http://www.idento-cms.eu Bardzo ważną rzeczą przemawiającą za wykorzystaniem system cms jest ilość dodatków takich jak fora, sklepy, czaty czy statystyki które możemy wykorzystać do naszego serwisu.