ludzie, biiuro

Kalendarze książkowe przybierają różne formy. Można je spotkać w różnych formatach- od małych poręcznych, do całkiem dużych, trzymanych tylko w domach lub biurach. Terminarze, kalendarze książkowe mają również okładki różnego typu. Od zwykłych, miękkich po sztywne. Spotkałam się nawet z okładką futrzaną czy inną, miękką i przyjemną. Najbardziej oficjalne i eleganckie kalendarze książkowe to właśnie kalendarze w sztywnych oprawach.

Sztywne oprawy sprawiają, że kalendarze książkowe są bardzo wytrzymałe i wygodniej się w nich notuje. Zobacz też: http://www.iveno.pl/kalendarze-ksiazkowe-kieszonkowe Nie trzeba ich opierać o twarde powierzchnie, ponieważ twarda oprawa umożliwia pisanie trzymając kalendarze książkowe na dłoni. Jedyną wadą twardej okładki jest zwiększona masa kalendarza. Nie jest to jednak znaczna różnica w porównaniu z

kalendarzami książkowymi w miękkich oprawach

. Kalendarze książkowe są świetnym sposobem na prezent. Bardzo ładnie prezentują się właśnie w twardych okładkach, które są specjalnie zdobione. Jakość kartek również jest bardzo ważna i wpływa na komfort użytkowania. Podsumowując, można wywnioskować, że najlepsze kalendarze książkowe to kalendarze oprawione w twarde okładki oraz z papierem dobrej jakości.