ludzie, biiuro

Czy terminarze, kalendarze książkowe dla firm są tylko zbędną częścią wystroju biura? Teoretycznie można by powiedzieć, że jest to szczera prawda ale chyba nie do końca. Wiele osób powie, że takie kalendarze książkowe to już prawdziwy relikt nie używany przez nikogo. Ale jednak kiedy przejdziemy próg jakiekolwiek biura praktycznie zawsze będzie nas witał jakiś kalendarz reklamowy rozwieszony na ścianie.

Dlatego pomimo, że kalendarze książkowe (producent kalendarzy książkowych)nie cieszą się już taką dużą popularnością jak kiedyś, to jednak stwierdzenie, że jest on z lamusa jest grubo przesadzone. A czy jest on tylko zbędnym wystrojem biura to też nie jest do końca prawdą, gdyż bardzo często takie 

kalendarze książkowe o formacie A4, A5

mają o inne zastosowanie niż tylko wiszenie na ścianie. Przecież warto zauważyć, że niejedna pani sekretarka zaznacza sobie na takim kalendarzu bardzo ważne wydarzenia dla firmy. Więcej: http://www.iveno.pl/kalendarze-ksiazkowe-biurkowe Dlatego nie można zdecydowanie stwierdzić, że kalendarze książkowe są tylko ozdobąbiura. Są one w szczególności dla osób starej daty bardzo ważne, gdyż stare przyzwyczajenia biorą górę nad nowymi. To sprawia, że może wydawać się, że takie kalendarze nigdy nie wyjdą z obiegu. Z drugiej strony chyba nikomu taki stan rzeczy nie przeszkadza.